Озеленення та благоустрій від «Euro park»

Proj_111«Природа – творець усіх творців», – саме так стверджував великий філософ В. Гете. Співробітники «Euro park» згодні з ним і вважають, що сучасній людині є чому повчитися у природи. І вони вчаться, безперервно вдосконалюючи свої навички в такій галузі, як ландшафтне озеленення.
Саме цей напрям є одним з основних в нашій діяльності. Ми взаємодіємо з природою, вчимося у неї, створюючи унікальні ансамблі комплексного озеленення на об’єктах різного призначення: прибудинкових територіях, парках, скверах, бізнес-центрах, міських бульварах.

+ 380 (93) 548-7061
europark.kiev.ua

Комусь може здатися, що назва послуги « озеленення і благоустрій території » звучить дещо сухо і офіційно … Але це всього лише назва – а ось що за ним криється? Дивовижні сади, пахуча квітники, дзюркотливі струмки, зеленіють смарагдом газони, що вражають красою водоспади …

Чи потрібно це Вам?

Озеленення та благоустрій на професійному рівні – справжня «палочка-виручалочка» для всіх тих, хто мріє про красиве, упорядкованій території навколо будинку. Без цієї послуги не обійтися і тим, хто бажає створити зелений оазис на території свого підприємства.

Ціни по благоустрою не грають ніякої ролі, коли мова йде про можливість відновити душевний спокій або просто відпочити після напруженої ділової зустрічі або важкого робочого дня. Ніщо, як перебування на природі, в шереху листя, дзюрчання струмків і співі птахів, не сприяє цьому краще.

Благоустрій території полягає не просто в тому, щоб посадити на ділянці рослини, – воно передбачає їх правильний підбір з урахуванням особливостей їх вирощування і створення гармонійних ансамблів. Саме такий підхід дозволяє вирішити цілий ряд завдань, підкреслити достоїнства і приховати недоліки території.

Завдяки йому можна створити перспективу і візуально розширити невелику територію. Він дозволяє створювати незвичайні ефекти і дивовижні пейзажі, які будуть виглядати однаково привабливо і в насичених і яскравих тонах літа і осені, і в цвітінні весни, і навіть в білосніжному покривалі зими.

Про нас

До «Euro park» звертаються всі, кому необхідні послуги з озеленення в Києві та області, професійного рівня. У нас працюють досвідчені арбористи-дендрологи, промислові альпіністи-древолази, ландшафтні дизайнери та профільні майстри високої кваліфікації.

Вони знають, як перетворити будь-яку територію, зробити її гармонійною і красивою. Завдяки їх вмілим діям, всі рослини на Вашій ділянці будуть виглядати доглянутими і здоровими, а всі заходи по лесозащите будуть проведені дбайливо і грамотно.

Ми маємо в своєму розпорядженні потужної матеріально-технічною базою, що дозволяє нам створювати і реалізовувати проекти будь-якої складності і будь-якого масштабу. У нашому розпорядженні є розплідник декоративних і плодових рослин, що також є безперечною перевагою і позитивно впливає на ціну благоустрою території.

Чому з нами зручно і вигідно?

Ландшафтне озеленення від «Euro park» – це завжди правильний вибір! У цьому переконалися сотні наших приватних і корпоративних клієнтів. Ми практикуємо індивідуальний підхід і прагнемо до повного взаєморозуміння з кожним замовником, а наша цінова політика лояльна по відношенню до них.

Схема співпраці з нами проста і прозора. Вона дозволяє бути в курсі кожного етапу створення і реалізації проекту. Всі роботи проводяться оперативно без залучення субпідрядників. Ми працюємо без вихідних і готові в будь-який час надати Вам професійну консультацію.

Переваги співпраці з нами незаперечні:

  • точне проходження обумовленого терміну;
  • професіоналізм і висока кваліфікація співробітників;
  • наявність власного розсадника рослин;
  • найширший спектр послуг професійної якості;
  • наявність власного парку спеціалізованої техніки;
  • можливість замовити комплексні послуги «під ключ».

«Euro park»: ми творимо разом з природою!