Об'яви

Озеленення та благоустрій від «Euro park»

Proj_111«Природа – творець усіх творців», – саме так стверджував великий філософ В. Гете. Співробітники «Euro park» згодні з ним і вважають, що сучасній людині є чому повчитися у природи. І вони вчаться, безперервно вдосконалюючи свої навички в такій галузі, як ландшафтне озеленення.
Саме цей напрям є одним з основних в нашій діяльності. Ми взаємодіємо з природою, вчимося у неї, створюючи унікальні ансамблі комплексного озеленення на об’єктах різного призначення: прибудинкових територіях, парках, скверах, бізнес-центрах, міських бульварах.

+ 380 (93) 548-7061
europark.kiev.ua

Комусь може здатися, що назва послуги « озеленення і благоустрій території » звучить дещо сухо і офіційно … Але це всього лише назва – а ось що за ним криється? Дивовижні сади, пахуча квітники, дзюркотливі струмки, зеленіють смарагдом газони, що вражають красою водоспади … (більше…)

Ласкаво просимо

Шановні сусіди і гості нашого села!

Вітаємо Вас на новому інформаційному порталі наших Іванковичів. Багато з нас живе тут вже багато років і не знає про життя в селі, завжди є питання куди піти? Що робити на вихідних? Де знайти якісні послуги? Куди телефонувати в разі потреби?

Саме тому було вирішено створити портал який допоможе нам всім коммунікувати і вирішувати питання без послуг посередників і питань якості.

Всі наші рекомендації ми перевіряємо і створюємо інформаційний простір для обміну думок і вирішення питань які постають у повсякденному житті. Запрошуємо всіх небайдужих сусідів до обговорення як покращити сайт і життя в нашому краї, бо як показує життя, то можемо розраховувати тільки на себе і власну ініціативу. Вся контактна інформація для пропозицій і побажань є в розділі «Контакти».

Будуємо  селище Європейського зразка РАЗОМ!

Щиро Ваша,

Адміністрація порталу Ivankovichi.com.ua.

Оголошення для майбутніх абітурієнтів

Відповідно до договорів про підготовку фахівців з вищою освітою між Пенсійним фондом України і вищими учбовими закладами, з якими укладені договори про педагогічне співробітництво, Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, організовує роботу з добору абітурієнтів за направленням головного управління Пенсійного фонду України у Київській області для вступу на навчання за державним замовленням до Вищих навчальних закладів з урахуванням їх загально – освітньої підготовки, а саме:

Київський національний торговельно–

економічний університет

Спеціалізація
вул. Кіото, 19, м. Київ-156, 02156

Приймальна комісія: тел. (044) 531-31-81

Страхування

Державні фінанси

   
Вінницький торговельно-економічний інститут

Київського національного торговельно-

економічного університету

Спеціалізація
вул. Соборна, 87, м. Вінниця, 21100

Приймальна комісія: тел. (0432) 35-91-95

Фінансовий контроль

Фінансовий аналіз

   
Національний юридичний університет

імені Ярослава Мудрого

Спеціалізація
вул. Пушкінська, 77, м. Харків-24, 61024

Приймальна комісія: тел. (057) 704-92-49

 

Право

   
Національний університет «Одеська юридична

академія»

Спеціалізація
вул. Піонерська, 21, м. Одеса, 65009

Приймальна комісія: тел. (048) 719-88-00

Право

Міжнародний бізнес

Майбутнім абітурієнтам необхідно звернутися до 05 червня 2018 року до сектору по роботі з персоналом Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:  м. Васильків, вул. Соборна, 105, кабінет № 3,  з 8-30 до 16-30 (перерва з 12-00 до 13-00) та надати персональні дані (рік народження, домашня адреса)  та дані   щодо освіти (що і коли закінчив, середній бал атестата, особисті досягнення), пільг, що дають право на вступ поза конкурсом, відомості про батьків (прізвище, ім’я, по- батькові, місце роботи, посада).

Телефон для довідок:  (04571) 2-21-99.