Новини

Біля Змієвих Валів

Васильків, розташоване за 25 км на південь від столиці, налічує нині близько 40 тис. мешканців. Історичні пам’ятки, які збереглися в ньому, й досі несуть у собі енергетику давнини. (більше…)

IX міжнародний медичний форум

Команда Васильківського району прийняла участь у – XI Міжнародному медичному форумі, в рамках якого відбулась, ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, на тему: “Доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів”. (більше…)

Васильків. Храми

Окрім звичайної забудови та культових будівель різних релігійних громад у Васильків може похвалитися і православними церквами: як історичними так і новодільними, один з яких – один з найяскравіших зразків українського бароко Собор Антонія і Феодосія Печерських, зведений всередині XVIII ст. лаврським майстром Степаном Ковніром. (більше…)

Васильків. Від базару до центру

Васильків – райцентр і одне з найбільших міст Київської області. Має давню історію, що сягає часів Володимира Великого, який заснував у 988 р. на річці Стугна на старих Змєівих валах прикордонну фортецю, яку назвав на честь свого імені у хрещенні – Василів. (більше…)

Васильків. Місто під Змієвим валом.

Думаю, всі знають цю казку про богатиря Микиту Кожум’яку, який хитрістю запряг Змія в плуг, щоб прокреслити межу Змієвих володінь, і привів до моря, де змій в пориві жадібності пішов з плугом так далеко від берега, що не зміг спливти.  (більше…)

Васильків

Васильків ( укр. Васількíв ) – місто обласного значення в Київській області України , розташований 25 км на південь від Києва . Місто стоїть на річці Стугна та є центром Васильківського району , не входячи до його складу. (більше…)